Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

↘Nowa linia rowerów do testów?‍♀️

Wiosenna edycja Scott Test Tour w Łodzi odbędzie się w weekend 14-15 kwietnia 2018. Postanowiliśmy przygotować dla Was rowery testowe z nowych linii Scotta. Mamy tu na myśli nie tyle nowości bo linia Speedster cieszy się powodzeniem od kilku już sezonów,  lecz modele, których dotychczas nie mieliście możliwości testować.

Linia Speedster to rowery ekonomiczne, a do tego lekkie i bardzo efektywne. Dopracowane kształty podwójnie cieniowanych aluminiowych rur i wypróbowana geometria zapewniają komfort i świetne prowadzenie. Speedstery są wyposażone w wymienne haki przerzutki i wytrzymałe komponenty, by zapewnić długą żywotność i wyjątkową wartość. Speedstery są chętnie wybierane nie tylko przez amatorów rozpoczynających przygodę z kolarstwem szosowym, ale również przez zawodników którzy wymagają wytrzymałych konstrukcji.

Rowery z linii Speedster zostaną zaprezentowane podczas wisennych testów w aż 3 odsłonach:

Speedster 10 z klasycznym hamulcem szczękowym, Speedster 10 Disc wyposażone w hydrauliczne hamulce Shimano i tarcze  wielkości 160mm. Ostatnim prezentowanym modelem jest rower przystosowany do przełaju – Speedster Gravel 10 Disc.