Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

Udział w testach

Wszystkie osoby chcące wziąć udział w testach gorąco zapraszamy do zapisywania się poprzez formularz dostępny na dedykowanej stronie internetowej – testyrowerow.pl. Jest to zdecydowanie najszybsze rozwiązanie dające Państwu kontrolę nad całym procesem od rejestracji zgłoszenia po płatność. Oczywiście istnieje możliwość zapisania się w sposób tradycyjny w sklepach stacjonarnych Gold Sport przy ul. Kopernika 33 i Żeromskiego 78 w Łodzi, jednak zdecydowanie wydłuża to proces i nie daje pełnej gwarancji rezerwacji pożądanego roweru.

Aby wziąć udział w testach rowerów należy wypełnić przeznaczony do tego formularz rejestracyjny: Zapisy Scott Test Tour.

Testy rowerów Scott są płatne. Warunkiem uczestniczenia w testach rowerów Scott jest uiszczenie opłaty rejestracyjnej w wysokości 30 złotych. Wszystkie informacje znajdują się w zakładce Informacje.

Po wysłaniu formularza rejestracyjnego zostanie, na podany w nim adres, wysłane potwierdzenie otrzymania zgłoszenia. Kolejnym etapem jest wyznaczenie terminu i godzin testowania rowerów Scott. Po dokonaniu podziału każdy uczestnik, który zakwalifikuje się od testów, otrzyma od nas mail z potwierdzeniem.

Na kilka dni przed rozpoczęciem testów wyślemy jeszcze jeden mail z przypomnieniem wszystkich informacji i potwierdzeniem zaproszenia na testy.

Każda osoba, która wyśle do nas formularz zgłoszeniowy otrzyma od nas wiadomość. Niezależnie od tego czy uda jej się zakwalifikować do testów czy nie. Wysyłamy zarówno maile z potwierdzeniem jak i z odmową udziału.

Prosimy o uważne przeglądanie poczty. Jeżeli nie otrzymasz od nas wiadomości, musisz przejrzeć swoją skrzynkę ze spamem. Niestety filtry antyspamowe działają czasami aż za dobrze. Jeżeli jednak tam też nie znajdziesz od nas wiadomości, skontaktuj się z nami telefonicznie, aby uzyskać potwierdzenie zgłoszenia formularza rejestracyjnego.