Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

Druga Edycja Testów Scott.

Druga edycja testów rowerów Scott odbyła się w dniach 17-19 października 2014 na terenie Lasu Łagiewnickiego oraz jego najbliższych okolic. Organizatorem imprezy był właściciel Sieci Salonów Sportowych Gold Sport. Udostępniliśmy do testowania rowery górskie: Spark, Scale, Genius, Big Ed, Gambler, szosowe Solace i Adicct oraz elektryczne rowery miejskie ESub. Wszystkie modele były częścią kolekcji firmy Scott z rocznika 2015 oraz 2014.

Testy były bezpłatne i mógł w nich uczestniczyć każdy. Warunkiem uczestniczenia w testach była wcześniejsza rejestracja. Pozwoliła ona na określenie ilości grup oraz dokładne rozplanowanie tras i przydział rowerów do testowania. Dlatego ważne była, by formularz zgłoszeniowy został wypełniony dokładnie i zawierał wszystkie dane. Formularz zawierający niepełne dane był traktowany jako nieważny. Liczba miejsc była ograniczona. Liczyła się kolejność zgłoszeń.

Rejestracji można było dokonywać tylko online lub w jednym z naszych sklepów. W sklepach można było zarejestrować się tylko osobiście. Nie było możliwości rejestracji telefonicznej lub mailowej.

Miejscem startowym był teren ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego „Arturówek”. Dokonywaliśmy tu niezbędnych formalności oraz formowaliśmy grupy. Spotkaliśmy się przy bramie, która znajduje się od strony stawu.

Rowery testowane były w grupach kilku osobowych. Grupy testujące rowery górskie poruszały się po ścieżkach rowerowych i szlakach znajdujących się na terenie Lasu Łagiewnickiego. Grupa prowadzona była przez dwóch pracowników naszego sklepu, którzy spełniali rolę przewodników oraz zabezpieczali przejazd. Dbali oni o bezpieczeństwo uczestników i stan techniczny testowanych rowerów.

Grupy testujące rowery szosowe poruszały się po drogach publicznych w asekuracji pojazdu wyposażonego w sygnalizację świetlną. Grupa ta prowadzona była przez wielkiego miłośnika wycieczek rowerowych, naszego przyjaciela, autora bloga „Mr Scott jedzie do…”.