Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

VI edycja Scott Test Tour pod znakiem rowerów przełajowych!

Kolejna edycja Łódzkiego Scott Test Tour’u odbyła się w dniach 16-18 Września 2016 i okazała się być ogromną dawką przyjemności nie tylko dla testerów, ale również dla nas jako organizatorów. Aranżacja tego wydarzenia zawsze sprawia nam dużo frajdy, ale w tym konkretnym przypadku wiele emocji wnosił fakt, że park rowerów testowych uległ olbrzymim zmianom na sezon .17, a pogoda zapowiadała się wręcz idealnie!

Ramy o nowej geometrii w Spark’ach i Scale’ach , oraz wprowadzenie rowerów przełajowych z jednej strony powodowały wzrost adrenaliny a z drugiej obawy co zrobić z rowerami przełajowymi i czy nie stworzyć nowej grupy testowej. Po długich rozmowach postanowiliśmy zrobić dokładnie… NIC. I okazało się to świetną decyzją!

Pozostawiliśmy wybór osobom, które były zainteresowane testami rowerów przełajowych. W efekcie część z nich zdecydowała się na przejazd z grupą szosową, inni na przełajach ruszyli za grupą MTB, ale znaleźli się też tacy, którzy postanowili pojechać tu i tu. Nie mogliśmy sobie wyobrazić pełniejszego sprawdzenia możliwości tych rowerów niż właśnie w ten sposób, co zaowocował wieloma pochlebnymi recenzjami pod adresem rowerów przełajowych i wszechstronności jaką oferują.