Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

Szaleństwo podczas Scott Test Tour!

Majowy test był rozwinięciem testów wrześniowych, gdyż podczas jednych i drugich mieliśmy okazję zapoznać się z obowiązującą kolekcją rowerów marki Scott na sezon wiosenno-letni 2017.

Jak pamiętacie testy jesienne zostały zdominowane przez rowery przełajowe i pełna rozmiarówka Scott Addict CX 20 zrobiła porządne zamieszanie na testach. Od zatwardziałych szosowców po maniaków rowerów górskich wszyscy byli zachwyceni wszechstronnością jaką dają przełaje od Scott’a.

Szykując się na majowe testy byliśmy przekonani, że scenariusz się powtórzy, ale ku naszemu zdziwieniu pierwsze skrzypce na majowych testach zagrały rowery elektryczne:

Zawsze staramy się aby podczas organizowanych przez nas testów był wybór „jakiś” e-bików, ale tym razem możliwości były wręcz imponujące:

  • 3 systemy napędowe: Bosch, Brose oraz Shimano Steps
  • e-rowery górskie i miejskie
  • górale elektryczne z pełną amortyzacją i hardtile
  • napęd łańcuchowy i paskowy

Sporej części naszych testerów przypadł do gustu poza świetnie znanym napędem Bosch’a, napęd Brose (o nim napiszemy więcej w osobnym wpisie). Dzięki możliwości zabrania ebike’a w teren i sprawdzenia jego możliwości na podjazdach Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich górale z napędem elektrycznym pokazały ogrom swoich możliwości i zastosowań.

Pogoda podczas majowych testów była wręcz wymarzona więc jeśli z jakiś powodów was nie było możecie żałować. Bardzo ciepły i słoneczny weekend był wyśmienitym dodatkiem do ponad 50 rowerów Scott’a, który były dostępne podczas Łódzkiego etapu Scott Test Tour’u.

PS.

Dzięki waszym sugestiom dotyczącym usprawnienia sposobu płatności, udało się wprowadzić system płatności Przelewy 24. Dziękujemy!