Masz pytania? Dzwoń: 42 636 22 21 | 506 165 321

Nowości ciąg dalszy

W tej części skupimy się na kwestiach bardziej klasycznych, bądź co bądź nadal lwią część rowerów sprzedawanych w naszym kraju stanowią te wyposażone w konwencjonalny napęd. Mimo, iż rowery elektryczne z roku na rok zyskują grono wiernych użytkowników mamy nadzieję, że klasyczny nurt w kolarstwie nie zostanie zahamowany a ebike staną się naturalnym rozwinięciem możliwości jakie daje rower.

SEGMENTACJA ?

Scott na sezon 2019 nie przeprowadził rewolucji, są zmiany, ale mają charakter raczej subtelny. Firma postanowiła stworzyć nową linię produktów o nazwie FUTURE PRO, która jest linią rowerów przeznaczoną dla młodzieży i juniorów. Jest to rozwiązanie, które pozwoli lepiej odnaleźć się w sytuacji rodzicom szykującym się do zakupu roweru. Należy również podkreślić, że linia ta otrzymała również fulle o skrojonej na młodzież geometrii.

Scott podjął również decyzję o przeniesieniu linii Silence do kategorii rowerów elektrycznych. Będzie nam brakować w pełni wyposażonych rowerów miejskich na sztywnym widelcu.

Pozostałe linie rowerów pozostały bez zmian, a więc w rowerach górskich mamy:

Scott SCALE
Scott SCALE RC
Scott SPARK
Scott SPARK RC
Scott GENIUS
Scott ASPECT

W rowerach szosowych:

Scott PLASMA
Scott FOIL
Scott ADDICT
Scott ADDICT RC
Scott ADDICT CX
Scott ADDICT GRAVEL
Scott SPEEDSTER
Scott SPEEDSTER GRAVEL

Linia rowerów damskich:

Scott Contessa ACTIVE
Scott Contessa SCALE
Scott Contessa SCALE RC
Scott Contessa SPARK
Scott Contessa SPARK RC
Scott Contessa GENIUS
Scott Contessa ADDICT RC
Scott Contessa ADDICT
Scott Contessa SPEEDSTER
Scott Contessa SPEEDSTER GRAVEL

Rowery elektryczne przedstawiają się następująco:

Scott eRIDE GENIUS / Contessa
Scott eRIDE SPARK / Contessa
Scott eRIDE STRIKE / Contessa
Scott eRIDE ASPECT / Contessa
Scott eRIDE ROXTER
Scott eRIDE SUB ACTIVE
Scott eRIDE SILENCE
Scott eRIDE SUB TOUR
Scott eRIDE SUB SPORT
Scott eRIDE AXIS
Scott eRIDE AXIS EVO

Trekking / Urban:

Scott SUB SPORT
Scott SUB CROSS

Rowery dziecięce, juniorskie i młodzieżowe:

Scott JUNIOR
Scott FUTURE PRO

NAPĘDY ⚙️ 

Scott konsekwentnie prowadzi politykę dawania klientowi wyboru, z tej przyczyny w swoich topowych rowerach udostępnia rozwiązania najlepszych producentów sprzętu – SRAMa i Shimano – dając możliwość wyboru napędu. Na plus jest również stosowanie tylko odświeżonych grup osprzętowych, co w kontekście więcej niż konkurencyjnych cen Scotta na sezon 2019 daje jeszcze lepszą pozycję wyjściową marki w oczach osoby zainteresowanej zakupem roweru.

 

SYNCROS ROŚNIE ?

Bez dwóch zdań przyszły rok akcesoryjne będzie należał do Syncrosa, marka ksonsekwetnie poszerza swoją bazę zintegrowanych kokpitów i już w tym roku do sprzedaży trafi kokpit samego mistrza Fraser iC SL Special Edition. Czucie roweru przechodzi na nowy wyższy poziom. Unikatem w branży są nowe koła Silverton SL w całości wykonane z włókna węglowego o masie całkowitej 1250g! Koła już zostały gruntownie przetestowane przez Schurtera. Syncros podkreśla, że nowe koła dają lepsze czucie roweru, są 30% sztywniejsze w skręcie i zapewniają jeszcze lepsze przyspieszenie i hamowanie.

O ile nowe karbonowe koła i kokpit pokazują jaka technologia stoi za marką o tyle dla większości rowerzystów jest to wiedza zbędna. Dlatego marka przygotowała jeszcze wiele nowości akcesoryjnych jak pompki, zestawy kluczy, siodła czy bidony w nowych niższych cenach!